24 Aralık 2010 Cuma

Yılbaşı ağacı icin zevkli fikirler

0 yorum
Yılbaşı yaklaşıyor, çoğumuz bu günün eğlenceli ve güzel geçmesi için fikirler üretmeye çalışıyoruz. Bu özel günü evinde geçirmek isteyen okurlarımıza da bir kaç fikir sunmak isteriz. Yılbaşı gecelerinin değişmez aksesuarı tabi ki noel ağacı. Bir noel ağacı hazırlamak için yeterli yeriniz varsa zaten problem yok ama yeri olmayan okurlarımızda aşağıda paylaştığımız resimlerden ilham alarak güzel bir tasarım yapabilirler.

Hepinize mutlu noeller diliyoruz....

21 Aralık 2010 Salı

Servet Değerinde 240 Yillik Sandik

0 yorum
İngiliz Kraliyet Ailesi mobilya tasarımcısı Thomas Chippendal'e ait olduğu bilinen bu sandığın yaklaşık 240 yaşında olduğu söyleniyor. Sandığın hala sağlam ve kullanılabilir durumda olduğunu belirten açık arttırma şirketi yetkilisi, antika için 5 kişinin açık arttırmaya katıldığını ve son teklif olarak 5.980.438 dolar teklif eden kişinin sandığa sahip olduğunu söyledi. Sizi bu servetin detaylı resimleri ile baş başa bırakmak istiyorum.

 

Ev Dekorasyonu. Copyright 2008 All Rights Reserved Revolution Two Church theme by Brian Gardner Converted into Blogger Template by Bloganol dot com