13 Ağustos 2011 Cumartesi

Boş Duranı O da Sevmez Bende Sevmem

0 yorum

Öyle boş boş oturmak olmaz değil mi? Oturup kitap okurken ya da eş dost ile sohbet ederken aynı anda dünya ve kendiniz için de bir şeyler yapabilirsiniz, ne mi? Mesela enerji üretebilirsiniz. Evet evet tam olarak elektrik enerjisi üretebilirsiniz. Tabi ki bu dediklerimi resimlerini gördüğünüz sallanan sandalye ile yapabilirsiniz. Hoş bir tasarıma sahip ve işlevi de gerçekten muazzam, ek bir özelliğinden de bahsetmek istiyorum; aynı zamanda ürettiğiniz elektrik ile elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Sanırım bu özellik alışveriş merkezleri ve kalabalık alanlar için düşünülmüş.

9 Ağustos 2011 Salı

Dekoratif Koltuk ve Lamba Tasarimlari

0 yorum

Daha önceki bir yazımda Alfabenin dekoratif ürünlerde sıklıkla kullanılmaya başlandığından bahsetmiştim, işte yine böyle bir tasarım fakat bu sefer gerçekten çok farklı ve başarılı bir çalışma olmuş. En az koltuklar kadar lambalarda dikkat çekiyor. Üretici firma tobissa farklı kombinasyonlara izin veriyor. A-Z ve 0-9 arası istediğiniz objeyi kullanabilirsiniz.

 

Ev Dekorasyonu. Copyright 2008 All Rights Reserved Revolution Two Church theme by Brian Gardner Converted into Blogger Template by Bloganol dot com