21 Şubat 2010 Pazar

The Woo Forum İstanbul'da

0 yorum


      Ev ve ev yaşamı ile ilgili binlerce çeşit ürünü yenilikçi ve dinamik bir anlayışla Türk tüketicisi ile buluşturan The WOO, Palladium Alışveriş Merkezi’nin ardından ikinci mağazasını 6 Şubat Cumartesi günü Forum İstanbul’da açıyor. Açılışta, Türkiye’nin ilk ve tek Brezilya perküsyon grubu Bate Bumbo da, The WOO mağazasına gelen herkese karnaval eğlencesi yaşatacak.
   
     Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre yaşam mekânları sunan The WOO, Palladium Alışveriş Merkezi’nin ardından ikinci mağazasını 6 Şubat Cumartesi günü Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açıyor. 1000 metrekarelik alanda hizmet verecek olan mağazada, mobilyadan terliğe binlerce çeşit ürünü bulmak mümkün olacak. The WOO ile artık bir gelenek haline gelen Bate Bumbo perküsyon grubu ise ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.
   
     The WOO Forum İstanbul mağazası da mimari dokunuşlar ile şekillenmiş binlerce ürünü, profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde sergiliyor. Herkesin kendi evinin mimarı olabilmesi için mimar gözüyle dekore edilmiş mekânlar sunan ve müşterileri için ilham verici kurgular yaratan The WOO Forum İstanbul’u ziyaret eden herkes bu alışveriş keyfini yaşayabilir.


   
     The WOO Genel Müdürü Mete Övür, Palladium alışveriş Merkezi’nin ardından ikinci mağazalarını Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Bizim öncelikli amacımız kaliteden ödün vermeden, avantajlı fiyatlarla doğru ürünü tüketiciyle buluşturmak. Bunun yanı sıra ziyaretçilerimize ve müşterilerimize kendi evlerinde yaratabilecekleri dekorasyona dair ilham ve fikir vermek. İlk mağazamızı Palladium Alışveriş Merkezi’nde 18 Kasım 2009’da açtık. 2010 ile birlikte yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz. İlk yeniliğimiz Forum İstanbul’daki ikinci mağazamız oldu. Türkiye’nin her noktasında The WOO mağazalarını tüketici ile buluşturmak istiyoruz. Çünkü biz, ev yaşamı trendlerine yön verme iddiasıyla ortaya çıktık, bu alanda ilk akla gelen firma olmayı hedefliyoruz. Kalitemiz, zengin ürün çeşidimiz ve ulaşılabilir fiyatlarımızla Türk tüketicisinin beklentilerini her yönüyle karşılayabilmek temel hedefimiz. Türkiye’den yola çıkmış ve dünyada saygın ve önemli bir yere sahip bir marka olma amacıyla ilerliyoruz” açıklamasında bulundu. 

Lagün'deki gölet sisteminin dünyada benzeri yok.

0 yorum


      Sinpaş GYO’nun, su ve yeşille iç içe bir tabiat harikası olan Phuket Adası Laguna bölgesindeki doğal Lagünlerden esinlenilerek hayata geçirdiği Lagün projesi, biyolojik gölet oluşumu, zengin bitki örtüsü, çevreyi ve doğal yaşamı koruyan yapısıyla diğer konut projelerinden ayrılıyor.
    
     Su bitkileri, balıklar ve faydalı bakterilerle doğal suyu temizlemesi sağlanarak, kendi içinde bir ekosistem oluşturan Lagün projesindeki göletler doğal yaşamın bir parçası olarak tasarlandı. Türkiye’de ilk kez uygulanan ve dünyada da bu büyüklükte benzeri olmayan Biyolojik Gölet projesi yaklaşık 25 Bin m2’lik bir alana sahip.
    
     Anadolu Yakası’nın doğal yaşam merkezi Lagün ile Samandıra’da bir su coğrafyası oluşturan Sinpaş GYO, ayrıcalıklarla dolu bir hayatı, güzel şehir İstanbul'da yaşamak isteyenler için bu projeyi tasarladı. Tayland Phuket Adaları’nda bulunan lagünleri Türkiye'de ilk kez yorumlayan Sinpaş GYO'nun Lagün Projesi biyolojik gölet sistemi ile bir ilke imza atıyor.
    


     Doğayı ve ekolojik yaşam zincirini insanların yaşama mekanına getiren, çevreyi ve doğal yaşantıyı koruyan Lagün’de, göletler biyolojik arıtma yöntemleri ile temiz tutuluyor.
    
     Lagün; su kenarı bitkileri ile birlikte yaklaşık 70 bin metrekarelik yeşil alana sahip. Zengin bitki örtüsü ile projede su dışındaki alanlarda 107 farklı türde bitki yer almaktadır. Gölet içerisindeki alanlarda ise bitkisel filtrasyonu sağlamak için 11 farklı su bitkisi toplamda ise yaklaşık 29.594 adet bitki türü bulunuyor.
    
     Etrafını çevreleyen konut yerleşimi ile Biyolojik Göletler; içinde su kenarı bitkileri, çevresinde gölet ile uyumlu olan ağaçlar, iskeleler, köprüler, ahşap deckler, taşlar, çakıllar, kayalar, fıskiyeler, balıklar, kuşlar, kurbağalar, kelebekler gibi canlıları ile hem doğal hem de mimari unsurların bir araya geldiği ekolojik bir yaşam alanı sunuyor.
    
     Evlerin mimarisi ile bahçelerdeki bitkisel düzenlemelerin uyum içinde olduğu Lagün’deki peyzaj, ilkbahar ve sonbahar renklerinin cümbüşünü yansıtan farklı bitki türleri kullanılarak yapıldı.
     Tabiat aşıklarının keyifle yaşadığı Lagün projesinde, ev sahipleri açık ve kapalı manejlerde özel eğitmenler yardımıyla at binmenin keyfini çıkarırken, Zen Club’ta Fitness, yoga-dans, pilates, sauna ve açık yüzme havuzu aktivitelerinden faydalanabiliyor.
    
     Lagün Projesi, müstakil villalar, bahçeli ve teras evler olmak üzere büyüklükleri 209 m2 den 749 m2 ye kadar değişen 5 farklı mimaride, 9 farklı büyüklükte ev tipinden oluşuyor. 515 konutun bulunduğu projede fiyat aralığı 544.000TL ile 2.718.000 TL arasında değişiyor.
 

Ev Dekorasyonu. Copyright 2008 All Rights Reserved Revolution Two Church theme by Brian Gardner Converted into Blogger Template by Bloganol dot com