6 Şubat 2010 Cumartesi

5 Colorado model prefabrik villaPrefabrik Villa - model 5
Prefabrik villa model 5 Colorado tipiyle bilinen metrekare olarak küçük olmasına rağmen entegre kapalı garaj formuna sahip bir prefabrik evdir. 
Ekonomik bir prefabrik ev düşünenlerin oldukça ilgisini çekecek mimarisinin yanısıra kendinden daha pahalı modellerin özelliklerini de taşır. Bunlar nelerdir dersek; en başta örnek resimimizde de görüldüğü gibi kapalı garaja sahip olmasıdır. Garajının yanısıra kapalı avlusu ve sedirli avlu balkonuyla oldukça kullanışlı bir dizayna sahiptir. İç mekan ayrıntılarının başında ise; 2 oda 1 salon 2 banyo (biri ebeveyn banyosu olamk üzere) ve ankastre mutfak donanımlarının yer aldığı mutfak yer alır. 
Prefabrik villa model5′in fiyatı diğer modellerimize göre düşük olduğundan bahsetmiştik. Opsiyonel olarak farklı pvc siding dış cephe kaplama seçenekleri, otomatik(kumandalı) – manuel garaj kapısı ve ekstra çatı yalıtımı yer almaktadır. 
Bu opsiyonlar hariç bu prefabrik ev fiyatı 96.000 TL + KDV’dir. 
Yine bu fiyata dahil olmayan özellikler zemin betonu, zemin etüdü ve resmi işlemlerdir. Bu prefabrik villadaki diğer tüm özellikler bu fiyata dahil olup, sahibine başka bir maliyeti yoktur.(İstanbul dışı satışlar hariç.)

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Ev Dekorasyonu. Copyright 2008 All Rights Reserved Revolution Two Church theme by Brian Gardner Converted into Blogger Template by Bloganol dot com